Luizi po jeton te shtëpia e Kiarës? Fansi bën veprimin e papritur

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutuan disa nga ngjarjet me të komentua lidhur me banorët e Big Brother Vip Albania pas përfundimit të spektaklit.

Ashtu sikurse kishte premtuar, Gazmend Ujkashi, fansi i zjarrtë i Luizit hapi shampanjën për të festuar fitoren e banorit të tij të preferuar në këtë edicion.

Ai i uroi mbarësi çiftit Luiz- Kiara, ndërsa me batutë shtoi se ka mësuar që Luizi do të “zhduket” për pak kohë, për të marrë veten.

Ndër të tjera, në studio u diskutua edhe thashethemi se Luizi po jeton në shtëpinë e Kiarës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...