Kristit nuk i ndahet shpirti! Shkon të takojë bjonden striptiste: Del videoja…

Nata e beqarisë e organizuar nga “Vëllai i madh” disa ditë më parë për Luiz Ejllin u duk sikur u argëtua më shumë Krist Aliaj.

Po atë natë Kristi shkëmbeu puthje me një prej vajzave që ishte e ftuar.

Pas puthjes, Kristi tregoi se me vajzën bukuroshe do të takohet pasi të dilte nga BBV. Dhe duket se kështu ka ndodhur.

Ai u nis drejt vendit ku ajo punon mbrëmjen e djeshme dhe të faktuar e ka bërë Jori e cila e ka filmuar duke qeshur me të madhe.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...