Mirsad Basha: Mbështes Benetin, se Shkodra pozitive ka nevojë të kapë ardhmen

Unë besoj shumë në #shkodrapozitive, e cila e ka dëshirën, talentin, vullnetin e dëshirën për tu ngritur mbi problemet ekzistuese.

Unë besoj shumë në #shkodrapozitive, ku të rinjtë e të rejat e talentuar kanë mundësinë dhe dëshirën për të ndërtuar jetën këtu.

Unë besoj shumë në #shkodrapozitive, që ndërton një ekonomi të fuqishme e rikthehet qendër e rajonit siç ka qenë gjithë jetën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...