Kiara ngatërron Luizin me vëllain e tij binjak? Flet Vetoni dhe tregon bisedën e parë me çiftin (VIDEO)

Në një lidhje të drejtëpërdrejtë për “Breaking”, vëllai binjak i këngëtarit Luiz Ejllit, Veton Golaj ka folur në lidhje me takimin e parë të Kiarës me të.

Ai tha se Kiara ishte shumë pozitive dhe se e mirëpriti kur e takoi .

“Takimi jonë ka qenë shumë i shkurtër. Shpresoj që gjatë kësaj fundjave të kemi kohë të takohemi dhe me kohën, të shohim dhe planet tona.

Unë besoj se është një dashuri shumë e sinqertë. I uroj që të jenë të lumtur dhe gjatë së bashku. Kiarën e kam takuar edhe para finales dhe pritja e saj ka qenë shumë e ngrohtë. U befaqua nga ngjashmëria ime me Luizin, dhe kaluam shumë mire”, tha Vetoni.

VIDEO:

 

Arbana Osmani nis pushimet ne nje nga ishujt me te frekuentuar nga Vipat

Pas nje Big Brother te sukseshem Arbana ka filluar pushime me Eduart Grishaj. Moderatorja shume e dashur per publikun eshte duke kaluar pushimet në Mykonos...

SKANDAL/ Komandanti i policisë vjedh dhe RREH te rinjte per qefin e tij! Kjo eshte policia qe duam?

Fiks Fare denoncoi veprimet arbitrare të një inspektori policie në Shkodër, i cili i kontrollon portofolin një qytetari dhe një tjetër e rreh! Në redaksinë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...