Çfarë ndodhi pas festës së madhe të Big Brother VIP Albania? Ish-banorja përfundon menjëherë në spital

Nita Latifi ka shqetësuar fansat me postimin e sj të fundit në rrjet, pasi ka hedhur një foto nga spitali.

Siç shihet edhe nga foto Nita është duke marrë serum.

Mësea duket siç shkruan edhe ajo vetë gjithçka vjen për shkak të sforcimit të tepërt gjatë ditëve të fundit.

Kujtojmë që të gjithë banorët e BBV që prej mrëmjes të së shtunës kanë qenë në një aktivitet pa ndërprerje, nga njëra festë në tjetërën.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...