Publikohet momenti kur Luizi e injoron keq Kejvinën në festën e BBVA (VIDEO)

Big Brother VIP Albania u kthye në një nga skepktaklet me të ndjekura në mbarë vendin.

Luiz Ejlli u shpall fitues i sezonit të dytë në finalen e madhe që u mbajt të shtunën e 6 majit, shkruan InfoKosova.

Mbrëmë u mbajt edhe afterparty i BBVA i cili tashmë është kthyer ne tradicional, menjëher një ditë pas përfundimit të spektaklit, me banorët që ishin pjesë e shtëpisë.

Një moment që është bërë mjaft viral në rrjete sociale është injorimi që i bën Luizi Kejvinës e cila insiston të flas me të.

Kujtojm se e njejta sa ishte brenda shtëpisë e kishte qëlluar me shuplakë Luizin në një nga primet e para të spektaklit dhe si rezultat i dhunes së përdorur u perjashtua nga gara./InfoKosova/

Shiko videon:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...