Upss a e pat edhe ju gafa që bëri Arbana gjatë finales së ‘Big Brother’

Gjatë finales së mbrëmshme, ‘Vëllai i Madh’ surprizoi Kristin me valle tradicionale shqiptare, kjo pasi si një fëmijë i rritur në Belgjikë gjatë qendrimit në shtëpi, ai u miqësua më shumë me publikun shqiptar.

Gjatë katër muajve në Big Brother Kristi, një nga katër finalistët u ambientua me Shqipërinë dhe gjuhën shqipe.

Por gjatë suprizës moderatorja, Arbana Osmani, bëri një gafë e cila nuk kaloi pa u vërjetur nga ndjekësit emisionit.

Ajo i tha Kristit se valltarët e Ansamblit Kombëtar kërcyen vallen e Ali Pashës, por në fakt vallatarët kërcyen vallen e Osman Takës.

Mesa duket kjo nuk i ka pëlqyer fansave, pasi moderatorja në tentaivë për të promovuar një detaj nga kultura dhe tradita e pasur shqiptare, përfundoi duke bërë një gafë e cila u kritikua në rrjet.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...