Mbrëmë u martuan, Luizi nis me kërkesat për Kiarën: Mos shko kurrë tek okulisti se…

Fituesi i këtij edicioni të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli, ka dhënë një intervistë të shkurtër për emisionin “E Diell” në Top Channel.

Këngëtari zbuloi se mendimi i parë kur është shpallur fitues ka qenë për babain e tij të ndjerë.

Ai shtoi se fitoren ja ka kushtuar atij dhe se shpreson që e ka bërë krenarë.

Ndërsa i pyetur në lidhje me Kiara Tito, nëse do bëjnë fëmijë gjatë pushimeve, Luizi u shpreh se do bëjnë shumë.

Gazetari e ngacmoi duke e pyetur se çfarë porosie ka për partneren e tij, e duke qeshur fituesi i BB VIP tha:

“Mos shko kurrë tek okulisti se do pendohesh ça ke marrë”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...