Gafa që bëri Arbana gjatë finales së Big Brother

Vëllai i Madh surprizoi Kristin me valle tradicionale shqiptare në këtë finale, pasi si një fëmijë i rritur në Belgjikë gjatë qendrimit në shtëpi ai u miqësua më shumë me publikun shqiptar.

Gjatë katër muajve në Big Brother Kristi, një nga katër finalistët u ambientua me Shqipërinë dhe gjuhën shqipe.

Por gjatë suprizës moderatorja, Arbana Osmani bëri një gafë.

Ajo i tha Kristit se valltarët e Ansamblit Kombëtar kërcyen vallen e Ali Pashës, por në fakt vallatarët kërcyen vallen e Osman Takës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...