Fustani i Arbana Osmanit në finale kushton plotë 37 mijë euro…?

Sonte po mbahet finalja e madhe e “Big Brother VIP Albania”.

Në “Fan Club”, ishte producenti i “BBVA”, njëherit bashkëshorti i Arbana Osmanit, që u përgjigj në pyetje të shumta, shkruan lajmi.net.

Një nga pyetjet ishte edhe ajo rreth fustanit që Arbana Osmani e mban sonte veshur.

Ky fustan i saj kushton plotë 37 mijë euro.

Moderatorja është komentuar shpesh lidhur me shuma të majme parash që shpenzon në veshjet e spektakleve.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...