Çmimi marramendës/ Nuk do ta besoni sa kushton varësja e Arbana Osmanit në natën finale të BBV (FOTO)

Ndërkohë që të gjithë flasin për fustanin dhe çmimin e tij, surpriza e veshjes së Arbana Osmanit sonte qëndron te varësja. Moderatorja e “Big Brother VIP” mban në këtë natë finale në qafë varësen me çmim 80 mijë dollarë.

Varësaj quhet “Snow White and Rose Red”. Kjo varëse nga Stenzhorn përmban afërsisht 27 karat rubin dhe 11 karat diamante të bardhë.

Si duket varëset me çmim marramendës po kthehen në një traditë për moderatoren në finalet e BBV. Edhe një vit më parë, Arbana bëri bujë me varësen në natën finale, e cila kishte çmimin e 200 mijë eurove.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...