133 ditë i dërgoi mesazhe në WhatsApp edhe pse ajo nuk i lexonte, rituali i mamasë së Deas do iu emocionojë

Në 133 ditë që Deamishel ka qenë në shtëpi, mamaja e saj ka dërguar çdo ditë mesazhe në WhatsApp-in e saj.

Disa prej mesazheve, u shfaqën mbrëmjen e sotme në ekran, ku këto copëza kishte mundësi t’i lexonte edhe Dea.

Ajo u përlot teksa lexoi mesazhet e së ëmës dhe u shpreh se e ka marrë shumë malli për mamanë.

Finalistja u surprizua nga mamaja e saj dhe të dyja u përqafuan me mall pas 133 ditësh.

Deamishel kishe plot 133 ditë pa e takuar të ëmën.

Gjatë këtij rrugëtimi, në shtëpi ajo ka patur mundësi të takojë vetëm të atin, vëllanë, gjyshen dhe dy kushërirat e saj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...