“10 mijë lekë benzinë dhe 4-5 xhiro”, DJ Vicky: Klipi i këngës “Nallanet” me Mumajesin më i liri në Shqipëri

DJ Vicky, një prej më të njohurve në tregun muzikor shqiptar, i ftuar në “Why Not” risolli në vëmendje këngën “Nallane 1” me Flori Mumajesin duke treguar se klipi i saj mund të jetë ndër më të lirë në Shqipëri.

“Morëm një Fiat Bravo të bardhë. Te Fiati unë, Flori dhe kunati im Visi që merret me xhirime. Hodhëm 10 mijë lekë benzinë, tek Red Bull, 4-5 xhiro, një të shku në studio, një të bërë montazhin dhe një ta mbyllë”.

Kujtojmë që klipi ka 29 mln vieës në Youtube dhe është nga këngët më të pëlqyera.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...