“Edhe frutat e perimet i shisnin me emrin tënd”/ Luizi habitet nga sekreti që i zbuloi Efi, ja si reagoi ai

Finalja e madhe po afron dhe vetëm pak orë kanë mbetur nga fundi. Banorët po shijojnë mëngjesin e fundit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Efi vendosi t’i zbulojë një informacion nga jashtë Luizit, nga i cili këngëtari mbeti i impresionuar.

Efi: Do të të them diçka

Luizi: Po leje mos e thuaj tani, se dhe pak ka mbetur

Efi: Një kohë frutat dhe perimet në treg shiteshin me emrin tënd

Luizi: Si moj?

Efi: Frutave, portokalleve për shembull i kishin vënë emrin Luiz

Luizi: A mos u tall? Seriozisht e ke? Shqiptarët janë të paparë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME