Bima çudibërëse afrikane, mjekja Xhufi: Një gjethe që pastron plotësisht toksinat

Toksiologia Suela Xhufi, tha se një bimë që gjendet në Afrikë është çudibërëse përsa i përket pastrimit të toksinave në trupin tonë.

E ftuar në Euronews Albania, ajo tha kjo bimë është një gjethe e cila ka një efekt shumë të lartë te trupi i njeriut.

 

Më tej ajo shtoi se personi që e konsumon duhet të rrijë 24 orë në shtëpi.

“Spiroli, Klorelia dhe Simosi, që nuk gjendet në Shqipëri por niveli i pastrimit që ajo ka në trup është shumë i lartë, gati 80%. Për parazitët është një bimë afrikane që quhet ‘Bima e Patës’, është një gjethe që gëlltitet. Efekti i pastrimit është shumë i lartë. Unë i porosis nga jashtë. Personi që e pi fillimisht duhet të rri 24 orë në shtëpi, nuk duhet të dalë”- tha ajo.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...