‘Beniada më pëlqente’! Luizi tregon preferencat, Dea bëhet xheloze: Pse nuk më do dhe mua?

Rifutja e Donaldit dhe Ilirit një natë më parë në shtëpisë e BBV ka sjellë të qeshura por edhe debate mes banorëve.

Ndërkohë që po flisnin për finale e një sezoni më të parë BBV, Luizi ka habitur me të preferuarin e tij.

 

Nuk ka qenë as Donaldi dhe as Iliri, por Beniada Nishani.

Duket se Luizi e ka patur zili atë se si arriti të ishte në finale pa bërë asnjë përpjekje duke ngrënë e duke pirë qyli.

 

Teksa ishe duke treguar këtë rast, ai e ka krahasuar Benaidën me Dean.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Unë kam qenë mbështetës i Beniadës. Më pëlqente ore vëlla. Pa bërë asgjë Beniada në finale tamam si Dea. Pa u lodhur fare.

Dea: Pse nuk më do edhe mua si Beniadën?

“Përshëndetje e përzemërt dhe flagrante”, veprimi i Ramës ndaj Melonit jehonë në mediet italiane (VIDEO E PLOTË)

Kryeministrja Giorgia Meloni mori pjesë në samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC) i cili vizitoi 45 liderë të mbledhur në Moldavi . Mes tyre edhe...

Administratës i rritet paga, por çfarë do të ndodhë me pensionistët

Pensionistët duhet të presin deri në Tetor për “rritje” pensioni. Ndryshe nga rrogat, për pensionet nuk do të ketë rritje reale, por vetëm indeksim...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...