Benet Beci publikon video me arkitektin e njohur Zef Çunin: Është koha për projekte të mëdha për Shkodrën

Është koha për projekte të mëdha për Shkodrën, është koha për profesionistë! #shkodraepara #shkodrapozitive

https://fb.watch/kmhaAXFTy8/?mibextid=cr9u03

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...