A janë të vërteta kërcënimet e familjarëve të Kiarës ndaj Teas? Reagon opinionistja e BBVA dhe zbulon si qëndron e vërteta

Mbrëmjen e djeshme në “Më lër të flas” Tea Trifoni tregoi për herë të parë se ajo dhe Zhaklin Lekatari ishin kërcënuar nga një i afërm i Kiarës.

Ish konkurrentja tha se ai i ishte drejtuar me fjalët “do të vras, do të marr zvarrë” e më pas kishte kërcënuar edhe Zhaklinën ndërkohë që dilte nga BBV me bodyguardin e saj.

Pas kësaj deklarate ishte Kiara ajo që hodhi poshtë fjalët e Teas, duke thënë se diçka e tillë nuk ka ndodhur dhe se ajo e ka thënë për të marrë vëmendje.

Mirëpo, nga ana tjetër Zhaklina ka bërë reagimin e saj.

Në një faqe Instagrami ku është shkruajtur për këtë kërcënim, Zhaklina ka komentuar “e vërtetë!”

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...