Sabiani harroi që ishte para kamerave/ Gjesti që nuk u pa me një nga striptistet (VIDEO)

Disa striptiste u futën në shtëpin e Big Brother mbrëmë për të festuar festën e beqarisë së Luizit, edhe pse ky i fundit nuk di gjë që do të martohet në finale me Kiarën.

Bashkë me striptistet hynë edhe disa nga ish-banorët meshkuj. Mes tyre ishin Ronaldo, Sabiani, Qetësori, Lorenci dhe Gerti.

Me sa u pa meshkujt kaluan një kohë të gëzuar me striptistet, disa duke u përqafuar, disa me puthje si dhe me kërcime të shumta sensuale.

 

Por ajo që nuk u pa ishte një moment kur Sabiani ishte ulur në divan, me njërën nga striptistet të ulur mbi të.

Ky i fundit e kishte përqafuar dhe dukej sikur nuk e lëshonte. Kjo shkaktoi shumë të qeshura në mesin e banorëve.

 

@kamila_mila_007

#viral

♬ suono originale – 🇦🇱Mila🇮🇹

Çfarë po kurdisin Luizi dhe Dea? Dyshja shfaqen bashkë fill pas largimit të Kiarës në Turqi

Luiz Ejlli dhe Dea Mishel Hoxha, ishin dy ndër banorët më të komentuar gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother VIP. Gjatë spektaklit dy ish-finalistët...

INSTAT: Çdo orë 5 shqiptarë ikin nga vendi, shumica nuk kthehen më!

Shqiptarët po ikin gjithmonë e më shumë dhe pjesa më e madhe e tyre synojnë që të integrohen në vende të tjera dhe të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME