Pasi kërceu gjithë darkën me striptistet, habit Luizi : Kam Kiarën sa për 1…

Pasi kërceu gjithë darkën me striptistet që vëllai i madh i çoi në shtëpinë e BBV si surpizë për festën e beqarisë, Luizi u mundua që të qetësonte bashkëshorten e tij të ardhshme, Kiarën.

Kur festa mbaroi dhe pasi shijoi çdo moment me striptistet, Luizi tha: “Me gjithë respektin që kam për ato gocat që kërcyen, kam Kiarën sa për 1000 balerina. E kam balerinë, e kam të dashur, e kam çfarë të duash ti.”

Luizi do të celebrohet me Kiarën natës e finales se madhe të BBV.

Mbrëmjen e djeshme Big Brother i bëri një suprizë në festën e beqarisë Luizit, duke i futur në shtëpi disa nga striptistet e një prej clubeve më të njohura të Tiranës.

 

@andy20su_

#viral #andy20su #fypシ #foryou #meluizin

♬ original sound – Andy20Su🪬

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...