Nuk u shkëput asnjë moment nga balerina, Luizi zbulon çfarë bisede bëri Kristi me të: Sa do q…

Puthja e Krist Aliajt me balerinën, nuk kishte si të kalonte pa u komentuar nga finalistët, e sidomos nga Luiz Ejlli.

Ky i fundit pas festës së beqarisë, nisi të ngacmonte Kristin, duke i bërë pyetje për balerinën, kjo pasi ata të dy nuk u shkëputën në asnjë moment gjatë mbrëmjes dhe madje shkëmbyen një puthje në buzë.

Luizi po i tregonte Dea Mishelit dhe Efi Dhedhes të gjithë bisedën që Kristi pati me balerinën.

Mënyra se si e tregonte Luizi dhe pyetjet që Kristi i kishte bërë asaj, shkrinë së qeshuri Dean dhe Efin.

Luizi tha se Kristi e pyeti se a ka shume vite qe e ben kete pune dhe a e ben me qejf.

Ndersa me pas ajo i ka thene se po vijn djem te bukur kurse Kristi i ishte pergjigjur djem vojne por si ne ketu ska.

Sigurisht te gjithe jane shkrire se qeshuri me pyetjet qe Kristi ia ka bere balerines, ndersa ate e kishte zene pija.

Komentimi i festës së beqarisë zgjati për rreth një orë pasi festa mbaroi, e më pas banorët fjetën gjumë.

Dy ditët e fundit të majit sjellin lajme shokuese për këto shenja, paralajmërimi i Meri Shehut

Fundi i muajit Maj sjell disa lajme të papritura dhe shokuese për shenjat. Në parashikimin e së hënës në “Rudina” në Tv Klan, Meri...

Gati për t’u futur botës së televizionit, ku do ta shohim Efin pas BBV?

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes është gati për t’u bërë pjesë e botës së televizionit dhe tani po pret ofertat. Ajo ka...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Vetmia mbaroi! Këto shenja horoskopi do të gjejnë gjysmën tjetër në qershor

Nëse i përkisni një prej shenjave të përmendura më...

Gati për t’u futur botës së televizionit, ku do ta shohim Efin pas BBV?

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes është...

Zbulohet mashtrimi? Dalin dokumentat: Luiz Ejlli është beqar, nuk është martuar me Kiarën ligjërisht

Në një ceremoni madhështore në tarracën e Bashkisë së...

Kristi opinionist në Big Brother VIP 3: Do i zë vendin Zhaklinës dhe Arbrit

Kristi është gati t’i zërë vendin Zhaklinës dhe Arbrit....