Dalin Rezultatet e votimin me te rendesishem: Ja kë votuan shqiptarët për të shpallur fitues të Big Brother VIP 2

Luizi, Efi, Kristi dhe Dea janë 4 finalistët e Big Brother VIP, në garë për çmimin e madh.

Pak ditë më parë xing.al publikoi një sondazh ku mijëra njerëz votuan për të preferuarin e tyre dhe shumicën e votave e ka marrë Luizi.

Luizi ka marrë 78% të votave, Efi 16% dhe Dea e Kristi nga 3% secili.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...