Benet Beci vizitë tek familjarët e Dëshmorit të Atdheut Ardian Kodra

Sot, në 5 maj, me familjarët e Deshmorit të Atdheut Ardian Kodra. Efektivi nga Shkodra, i cili për 20 vite ishte pjesë e FNSH-së, humbi jetën pas një shkëmbimi zjarri mes agresorit David Qosja dhe policisë. Ardian Kodra, ishte i martuar dhe babai i dy fëmijëve, që tashmë janë rritur. Familja e tyre është nderuar me ‘Dekorata e artë e Shqiponjës’. Respekt e mirënjohje për çdo grua e burrë të këtij vendi, që lirinë dhe paqen e të gjithëve ne, e kanë paguar me jetën e tyre!

Dubai i Ballkanit? Në qytetin shqiptar arabët po ndërtojnë resortin prej 1 miliard euro (Video)

Projekti “Mavrijan Luxury Resorts” ishte prezantuar në korrik, ndërsa këtë muaj në Ulqin duhet të vijnë investitorët e interesuar nga Katari dhe Egjipti. Loro Nrekiq,...

Harron Keisin dhe Zazën, Kristi tregon të dashurën e re që i rrëmbeu zemrën

Krist Dragot ishte i ftuar sot në “Shqipëria live”. Finalisti i Big Brother VIP u ndal edhe tek marrëdhënia me Keisin, për të cilën...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...