A po planifikon Luizi ‘hakmarrjen pas daljes nga BBV? ‘Kur të dal do i shkoj drejtoreshës te puna dhe dua t’i hap derën dhe t’i them ..’

Luizi ende pa përfunduar loja e Big Brother, me 2 ditë të mbetura, po mendon për ditët që e presin jashtë.

Në rrëfimin e jetës ai tha se ishte zhgënjyer nga shumë njerëz, e megjithatë ishte bërë më i fortë nga kjo.

“Kurioz jam si do më shohin ca fytyra jashtë, kur të dal. Naj drejtoreshë burimesh e 2-3 të tjerë, si do më shohin.

Do i shkoj në zyrë. Kur të dal, kot, dua vetëm t’i hap derën. Me hap derën e me i thënë: E dini vetë…

Më keni rënë në qafë kot,” tha Luizi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...