Shkon ne bankë të tërheq lekët. Humb jetën 35 vjecari shqiptar në bankë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec ku mësohet se një 35 vjecar ka humbur jetën.

35 vjecari ishte duke mbajtur rradhën në bankë dhe papritur ka ndërruar jetë.

Ai quhej Jonel Dushku nga fshati Leminot i Pogradecit. 35 vjecari ka pësuar arrest kardiak dhe ka humbur jeten në ambientet e bankes.

Edhe pse eshte dërguar me urgjencë në spital ai është dërguar pa shenja jete.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...