“Nëse nuk e fiton, si do ndihesh?” Luizi shkrin së qeshuri banorët me përgjigjen epike

Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj janë rikthyer mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, për të surprizuar katër finalistët e këtij edicioni të “Big Brother VIP”.

Gjatë kësaj darke u bisedua edhe për fituesin e mundshëm të BB VIP 2, ku Luiz Ejlli duket se është i sigurt që do e marrë çmimin e madh.

Gjithashtu Dea Mishel donte të dinte se si Iliri dhe Donaldi e përjetuan në fillim daljen nga shtëpia më e famshme në Shqipëri. Balerini i njohur tha se nuk ka pasur ndonjë problem, ndërsa aktori shtoi me shaka ‘250 euro seanca e psikologut’.

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e trishtë të jetës së saj.   Ajo u martua me ndërmjetësim kur ishte vetëm 23 vjeç dhe...

“Përshëndetje e përzemërt dhe flagrante”, veprimi i Ramës ndaj Melonit jehonë në mediet italiane (VIDEO E PLOTË)

Kryeministrja Giorgia Meloni mori pjesë në samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC) i cili vizitoi 45 liderë të mbledhur në Moldavi . Mes tyre edhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...