Luizi i thotë të puthë Dean, Kristi habit me deklaratën: Nuk jam unë për s…

Darka e katër finalistëve të këtij edicioni të “Big Brother VIP” me Donald Veshajn dhe Ilir Shaqirin u shoqërua me batuta të shumta.

Dea Mishel dhe Krist Aliaj janë ngacmuar disa herë nga Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes, të cilët thonë se ata të dy shkojnë shumë si çift.

Për këtë arsye, Luizi i kërkoi Kristit që ai të puthte Dean. Ky i fundit u shpreh se ai nuk është tip për Dean, sepse ajo ka nevojë për një mashkull më të mirë se ai.

Luizi, i cili fliste gjithmonë në kuadër të ngacmimeve, tha se me deklaratën që Kristi bëri, do e fitojë puthjen e Deas.

 

“Përshëndetje e përzemërt dhe flagrante”, veprimi i Ramës ndaj Melonit jehonë në mediet italiane (VIDEO E PLOTË)

Kryeministrja Giorgia Meloni mori pjesë në samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC) i cili vizitoi 45 liderë të mbledhur në Moldavi . Mes tyre edhe...

Arbana Osmani nis pushimet ne nje nga ishujt me te frekuentuar nga Vipat

Pas nje Big Brother te sukseshem Arbana ka filluar pushime me Eduart Grishaj. Moderatorja shume e dashur per publikun eshte duke kaluar pushimet në Mykonos...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...