Luizi debaton me banorët: Mos e quani Kiarën “influencer” (VIDEO)

Sot në shtëpinë e Big Brother banorët kanë bërë një bilanc lojërash, sfidash, profesionesh etj.

Dhe në momentin që po kujtonin se cilët ishin influencerat që kishin hyrë në shtëpi, Deamishel dhe Efi përmendën dhe emrin e Kiarës.

 

Por Luizi ka kërkuar në mënyrë kategorike që partneren e tij mos ta cilësonin si influencer por si moderatore.

 

Mesa duket ky term është i panjohur për artistin por Efi dhe Deamishel u përpoqën t’ja sqaronin këngëtarit i cili siç shihet edhe në video mbetet përsëri i paqartë.

 

Zbulohet mashtrimi? Dalin dokumentat: Luiz Ejlli është beqar, nuk është martuar me Kiarën ligjërisht

Në një ceremoni madhështore në tarracën e Bashkisë së Tiranës, me Kiarën e veshur nuse dhe Luizin dhëndër, kryetari i bashkisë shpalli burrë dhe...

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia” nuk do e shohim më në TV Klan. Lajmi është bërë i ditur nga burime ekskluzive...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...