Kiara i habit të gjithë, ja veprimi i papritur që ka bërë ndaj Kejvinës

Para pak ditësh Kiara krijoi një llogari tjetër Instagrami në emër të Luizit, pasi ajo që u hap e menaxhua nga mikesha e tij u mbyll pas diskutimeve e zërave për përplasje me Top Channel.

Mirëpo, duke qenë se Kiara fshihet pas kësaj llogarie n aka tërhequr vëmendjen një detaji: Ajo i ka bërë follow Kejvinës.

Modelja nuk ka qenë mbështetës e Kiarës. Përkundrazi, ajo e ka kritikuar ashpër në mediat sociale. Pak javë më parë Kejvina u shpreh se Kiara nuk e do Luizin dhe se po bën lojë.

Ajo e ka konsideruar Kiarën si banoren më fallco teksa ironizoi rikthimin e saj në BBVA, duke u shprehur se “lëpihet për tu dukur bukur në publik”.

Nga ana tjetër, ka treguar mbështetje ndaj Luizit, për të cilin ka thënë se do e ketë si vëlla dhe do gëzojë raporte të mira kur të dalë.

Edhe Luizi është shprehur me fjalët më të mira për të. Ai duket se ia ka falur incidesntin, e përmend shpesh dhe është shprehur se Kejvina mund të ishte finaliste po të ishte e vetëpërmbajtur.

Urojmë se edhe Kejvina me Kiarën të gjejnë gjuhën e përbashkët.

 

Administratës i rritet paga, por çfarë do të ndodhë me pensionistët

Pensionistët duhet të presin deri në Tetor për “rritje” pensioni. Ndryshe nga rrogat, për pensionet nuk do të ketë rritje reale, por vetëm indeksim...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të Gramshit. Pasi janë njohur me lajmin, qindra njerëz, nga Shqipëria dhe jashtë saj, janë dyndur...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...