I LINDUR PER KETE LOJE/ Zbulohet sekreti i madh i Luizit se si arrinte t’i kuptonte nominimet e banorëve

Në emisionin “Pardon My French” Meridiani ka treguar një sekret të Luizit në lidhje me nominimet. Pra si arrinte Luizi të zbulonte se kë kishte nominuar çdo banor gjatë mbrëmjes së spektaklit.

“Dëgjo, t’ju them një sekret. Të gjithë diskutonin kur mbaronte ‘Prime’ për nominimet dhe Luizi thoshte që Ronaldo ka nominuar këtë apo atë.

E ka kuptuar njeri se si arrinte ta gjente Luizi këtë pa e disktuar me asnjë?

Luizi ishte i frikshëm sepse në momentin vinte banori pra që ishte bërë nominimi kur hynte tek dhoma e rrëfimit ai shikonte fokusin e kamerës ku rrotullonte kamera dhe tek kush banor u fokusonte ‘zoom’-i.”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...