“Është i frikshëm”/ Zbulohet sekreti i Luizit se si arrinte t’i kuptonte nominimet e banorëve…

I ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë ish-banori i shtëpisë së “Big Brother VIP”, Ronaldo Sharka. Gjatë një diskutimi në studio së bashku me Jonidën, Elonën, Meridianin dhe Jonin kur u pyet nëse e konsideron shok Luizin apo jo, Ronaldo u shpreh se: “Nuk mund të them që e kam shok Luizin sepse unë e kam thënë që marrëdhëniet dhe Meridiani mund të ma vërtetojë këtë që kushdo që ka qenë në BBV, në momentin që do të dalë e ndërton edhe njëherë.

Wshtë një person që e kam pasur xhan dhe besoj që më ka pasur xhan. Nuk e di se si mund të jenë raportet tona jashtë. Drejtimet që gjithësecili mund të marri, por kam kuptuar një dashamirësi nga të dyja palët.”

Nga të gjithë personazhet publikë që ne njohim nga afër apo nga kompeticione dhe gara të ndryshme në vendin tonë kush mendon se mund të ishte shumë mirë përballë Luizit sipas Ronaldos: “Noizy”.

Meridiani gjithashtu ka treguar edhe një sekret të Luizit dhe gjithçka kishte lidhje me nominimet. Pra si arrinte Luizi të zbulonte se kush kishte nominuar kë gjatë mbrëmjes së spektaklit.

 

“Dëgjo, t’ju them një sekret. Të gjithë diskutonin kur mbaronte ‘Prime’ për nominimet dhe Luizi thoshte që Ronaldo ka nominuar këtë apo atë. E ka kuptuar njeri se si arrinte ta gjente Luizi këtë pa e disktuar me asnjë? Luizi ishte i frikshëm sepse në momentin vinte banori pra që ishte bërë nominimi kur hynte tek dhoma e rrëfimit ai shikonte fokusin e kamerës ku rrotullonte kamera dhe tek kush banor u fokusonte ‘zoom’-” tha Meridiani.

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të Gramshit. Pasi janë njohur me lajmin, qindra njerëz, nga Shqipëria dhe jashtë saj, janë dyndur...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike duke bërë që vija bregdetare të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave por pa...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...