Dy ditë para dasmës, Luizi zbulon ‘të vërtetat’ e lidhjes me Kiarën: Ajo nuk me do…

Luizi ka vendosur të bëhet i sinqertë e të tregoj të vërtetat e lidhjes me Kiarën.

Teksa ishte duke biseduar me tre finalistët e tjerë, Luizi është shprehur se fillimisht Kiara nuk ka patur tërheqje fizike për të, por duke e njohur filloj ta pëlqente më shumë.

Nga ana tjetër Kristi e ka vlerësuar karakterin tek një femër, por ndërkohë e ka konsideruar të rëndësishme edhe anën fizike.

“Kiara më ka thënë jo që në fillim se nuk ka patur tërheqje fizike.

Më mbrapa duke duke më njohur me ka pëlqyer”- u shpreh Luizi.

I përmendi videon me fëmijët jetim, Dea Mishel për Nitën: E ka ndryshuar fama

Nita Latifi është shprehur se Dea e meritonte më pak finalen dhe se brenda në shtëpi ka thënë diçka të pavërtetë. Nita: Video-ja që ka...

“Bomba” e Artan Hoxhës: Ka vajtuar 300 mijë euro çmimi për kokën time nga ata qelbësirat atje!

I ftuar në një intervistë televizive, gazetari Artan Hoxha teksa fliste për çështjen e Fredi Belerit ka pasur një përplasje me zëdhënësin e fushatës...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ish-banorja e BB VIP zbulon lidhjen e dashurisë: Kam 3 muaj që ….

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Mikela Pupa, ka...

Shifra të larta, nuk do ta besoni sa paguhet Dea Mishel për një të p…

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel, ishte...

“Një surprizë ekonomike për këtë shenjë”, parashikimi i Horoskopit për muajin qershor

Dashi Përgjatë këtij muaji, Dashi mundësitë si në fushën e...