Beci: Shtrëngimet e duarve janë fjala që i japim njeri-tjetrit

Te Fermentimi. Gjithë çfarë thonë qytetarët, nevojat që ata kanë, kërkesat që parashtrojnë, nuk janë premtime për t’u bërë në fushatë. Janë punët e përditshme të bashkisë, që duhen bërë pa asnjë justifikim. Shkodranët nuk kanë nevojë më për ankesa, eçejake letrash nga një zyrë të tjetra. Atyre i duhet një bashki që punon fort e në krye të saj kryetari që si zot shtëpie, merr punët në dorë dhe i del zot familjes së tij. Ndaj shoh në sy secilin prej jush, e shtrëngimet e duarve janë fjala që i japim njëri-tjetrit, për Shkodrën, që për ne është mbi çdo gjë. #shkodraepara #shkodrapozitive

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...