Beci: Shtrëngimet e duarve janë fjala që i japim njeri-tjetrit

Te Fermentimi. Gjithë çfarë thonë qytetarët, nevojat që ata kanë, kërkesat që parashtrojnë, nuk janë premtime për t’u bërë në fushatë. Janë punët e përditshme të bashkisë, që duhen bërë pa asnjë justifikim. Shkodranët nuk kanë nevojë më për ankesa, eçejake letrash nga një zyrë të tjetra. Atyre i duhet një bashki që punon fort e në krye të saj kryetari që si zot shtëpie, merr punët në dorë dhe i del zot familjes së tij. Ndaj shoh në sy secilin prej jush, e shtrëngimet e duarve janë fjala që i japim njëri-tjetrit, për Shkodrën, që për ne është mbi çdo gjë. #shkodraepara #shkodrapozitive

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të Gramshit. Pasi janë njohur me lajmin, qindra njerëz, nga Shqipëria dhe jashtë saj, janë dyndur...

SKANDAL/ Komandanti i policisë vjedh dhe RREH te rinjte per qefin e tij! Kjo eshte policia qe duam?

Fiks Fare denoncoi veprimet arbitrare të një inspektori policie në Shkodër, i cili i kontrollon portofolin një qytetari dhe një tjetër e rreh! Në redaksinë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...