“Të kishim një palë për të luajtur”/ Në monitor shfaqen letrat e bixhozit, Luizi habit me komentin dhe bën reagimin epik

Loja që Vëllai i Madh në shtëpinë e Big Brother iu ka caktuar banorëve, është komentimi i fotove që shfaqen në monitor.

Ata duhet të uleshin përballë monitorit dhe secili duhet të komentonte foton që shfaqej në monitor. Pra, të tregonin një histori për foton që do shikonin.

Përmes një zarfi të bardhë Vëllai i Madh komunikoi se pasi banorët të shihnin fotot, ata duhet të rrëfenin një histori personale për secilën. Sfida nisi menjëherë pas leximit të zarfit.

Teksa në monitor u shfaq një foto me letra të bixhozit, Luiz Ejlli u shpreh: “Të kishim një palë për të luajtur”.

Më pas këngëtari i njohur shtoi: “Po ti shohësh me detaje janë 2 çupa, 1 fant dhe 1 as. 2 çupat jeni ju të dyja, fanti është Kristi, unë jam asi”.

Ndërkohë kujtojmë se gazetari i njohur, Bledi Mane, para se të bëhej pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, hodhi akuza shumë të forta ndaj Luizit. Ish-banori i BB VIP u shpreh se ‘Ejlli është një djalë që ka një ves, bixhozin’.

“Luizin e njoh pak a shumë personalisht. Është një djalë çapkën, i cili ka dështuar si këngëtar, por ka triumfuar si aktor. Një diplomat që ka dështuar, por ka triumfuar si aktor. Një djalë që ka një ves, bixhozin, dhe uroj që kur të dalë mos ta ketë”, ka deklaruar Bledi Mane.

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore kur janë të zemëruar me fëmijën e tyre ose të frustruar me sjelljen e fëmijës...

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia” nuk do e shohim më në TV Klan. Lajmi është bërë i ditur nga burime ekskluzive...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...