Kujdes se jemi në transmetim, po na shikojnë’! Çfarë ndodhi gjatë përqafimit të Donaldit dhe Luizit

Donaldi dhe Iliri, dy finalistët e sezonit të parë të Big Brother VIP u futën sonte në mbrëmje në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Ata u takuan me banorët ku dhe nuk mungoi një moment pikant për të qeshur mes Donaldit dhe Luizit.

Luizi: Si je

Donaldi: Si kalon

Luizi: Hë, si je ti, mirë?

Donaldi: Jemi në transmetim direkt, po na shikojnë

Në këtë moment dyshja shpërtheu në të qeshura pas përqafimit të ngrohtë që dhanë me njëri-tjetrin

Ish-banorja e BB VIP zbulon lidhjen e dashurisë: Kam 3 muaj që ….

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Mikela Pupa, ka zbuluar së fundmi se është një lidhje dashurie. Teksa ishte e ftuar si opinioniste në emisionin...

Shezlonget “mollë sherri” në Velipojë/ 3 të rinj “zhdepin ne dru” 64-vjeçarin i dëmtojnë edhe …

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Shkodër referuan materialet në Prokurori, ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin D....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ish-banorja e BB VIP zbulon lidhjen e dashurisë: Kam 3 muaj që ….

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Mikela Pupa, ka...

Shifra të larta, nuk do ta besoni sa paguhet Dea Mishel për një të p…

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel, ishte...

“Një surprizë ekonomike për këtë shenjë”, parashikimi i Horoskopit për muajin qershor

Dashi Përgjatë këtij muaji, Dashi mundësitë si në fushën e...