“Flokët e verdha pse i lyeve?” Plas keq sherri mes Ronaldos dhe Arditit: Pranoje që u fute në Big Brother të të bëheshin të njohura këngët

Mbrëmjen e djeshme në Fun Club ka patur një përplasje të fortë mes Ronaldo Sharkës dhe Ardit Çunit, të dy ish-banor të Big Brother VIP për në sezone të ndryshme.

Teksa ishin në valë debatesh, Ronaldo dhe Arditi e kalojnë personale debatin duke i përmendur njëri-tjetrit arsyen pse janë fut brenda shtëpisë. Ka qenë Ronaldo ai i cili i ka thënë Arditit se është future brenda shtëpisë për follow dhe për tu bërë i njohur si këngëtar.

 

“O shpirt i vogël. Pranoje që u fute në Big Brother për follow. Të të bëheshin të njohura këngët. Ti dëgjon Arbrin dhe Zhaklinën pastaj jep mendimin tënd ditën tjetër. Flokët e verdha pse i lyeve?”- tha Ronaldo.

 

Ndërkohë që biseda është ndërprerë nga Megi Pojani, ku u ka kërkuar ish-banorëve të mos e kthejnë në personale.

“Fqinji merrte biçikletën dhe ndalonte te krevati i motrës”, historia e patreguar e Dritës

Drita, ndan në “Aldo Morning Show” në Tv Klan një sekret të hidhur të së shkuarës të cilin nuk ia ka treguar kurrë prindërve...

‘Më shkatërroi jetën, nusja qelbet erë se nuk lahet’, 28 vjeçari habit me rrëfimin e tij

Një histori e pazakontë divorci ka si protagonist një çift të ri egjiptian. Nourhan dhe Moustafa, që të dy 28 vjeç nga Aleksandria. Dy...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ish-banorja e BB VIP zbulon lidhjen e dashurisë: Kam 3 muaj që ….

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Mikela Pupa, ka...

Shifra të larta, nuk do ta besoni sa paguhet Dea Mishel për një të p…

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel, ishte...

“Një surprizë ekonomike për këtë shenjë”, parashikimi i Horoskopit për muajin qershor

Dashi Përgjatë këtij muaji, Dashi mundësitë si në fushën e...