Dasmë të shtunën në BBV/ Kiara zbulon detaje: Nga celebrimi, tek fustani i nusërisë

Dashuria mes Kiara Titos dhe Luiz Ejllit lindi në shtëpinë e “Big Brother VIP 2” dhe do të finalizohet po aty, me një dasmë.

Ekskluzivisht për “Fan Club”, ish-banorja zbulon se në natën finale të “BBV” do të ketë një celebrim.

 

Do të ndodhë një celebrim në natën finale, jam shumë e emocionuar”.

Kiara tregohet e rezervuar për të treguar detaje, ndërkohë që dëshmitare do të ketë tezen e saj.

 

“Do ia lëmë pak magjinë asaj nate. Nuk do t’i themi të gjitha. Dëshmitare do të kem tezen time që është njeriu më i rëndësishëm. E kam motër, e kam familje, e kam gjithçka”.

Por, a e ka gjetur fustanin e bardhë për natën e paharrueshme?

“Kam provuar disa fustane. Kam thënë që dua një fustan të gjatë, por kam ndryshuar mendim. Ndoshta do të vij me diçka krejt tjetër”, përgjigjet moderatorja në “Fan Club”, që zbulon edhe takimin që ka pasur këto ditë me nënën e të dashurit të saj.

“E kam takuar. Është një zonjë shumë fisnike, shumë e mirë, ma hoqi pak mallin e Luizit. Nuk gënjente kur thoshte që jemi i njëjti tip”.

Luizi ishte konkurrenti që shprehu pëlqimin për Kiarën që në ditët e para të qëndrimit në shtëpi. Me përkushtimin e tij, arriti të bënte për vete moderatoren. Një dasmë e organizuar si lojë në shtëpi përfundoi në një celebrim të vërtetë, kur çifti shkëmbeu puthjen e parë në buzë. Surprizat për Kiarën kanë qenë të shpeshta nga djali që tashmë e cilëson “nënën e fëmijëve të tij”. Para se ajo të eliminohej, mori propozimin për martesë nga këngëtari.

Xhensila harron qe është bërë nënën, provokon në publik gati la…

Këngëtarja nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj, është njëra nga artistet më të dashura për publikun. Që kur ajo u bë pjesë e skenës, ajo çka ka...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore kur janë të zemëruar me fëmijën e tyre ose të frustruar me sjelljen e fëmijës...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...