Vajzat shkojnë në plazhin e Velipojës, ngacmohen nga i moshuari: Ishte i moshuar, nisi të bënte gjeste të shpifura

Pedofilët, maniakët e moshuar qejfli janë shtuar ndjeshëm në vendin tonë, Në redaksinë e JOQ Albania janë të shumtë denoncime që shprehin se të moshuar, por dhe djem të rinj, ngacmojnë seksualisht dhe kryejnë veprime të pahijshme ndaj fëmijëve, të miturve dhe jo vetëm. Së fundmi një vajzë me shoqen e saj, kanë shkuar në plazhin e Velipojës, ndërsa tregojnë se aty janë përballur me një të moshuar sa mosha e gjyshit të tyre, i cili kryente veprime të turpshme në plazh duke i ngacmuar dhe shqetësuar.

Qytetari:

Pershendetje joq albania dua te bej nje ankese per keto perversa qe na rrethojne perdite. Sot po beja plazh me nje shoqen time dhe pak me tutje ishte ulur nje i moshuar manjak ne moshen e gjyshit tim, qe shikonte nga ne dhe bente shum gjeste te shpifura disa prej te cilave i filmova nderkoh qe i gjith plazhi ishte plot me njerez. Do ju lutesha ta postonit qe te kene kujdes te gjitha vajzat nga kto manjake.ne plazhin e velipojes Anonim

 

“Po më shkatërron jetën”! Prapaskenat, si u arrestua komandanti hajdut?

Brenda pak orëve pas publikimit të lajmit është arrestuar efektivi i rendit në Shkodër, Shkëlzen Gjonaj, i cili dhunoi brenda një lokali një të...

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e trishtë të jetës së saj.   Ajo u martua me ndërmjetësim kur ishte vetëm 23 vjeç dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...