“Mirëmëngjes me 3D e Shirokës”, Benet Beci ironi me deklaratat e Bardh Spahisë

Benet Beci ka uruar miremengjes duke publikuar dy foto te sheshit te Shirokes.

“Mirëmëngjes me 3d e Shirokës”, shkruan Benet Beci duke publikuar nje foto te projektit por edhe te sheshit te perfunduar.

Pavaresisht se nuk shprehet, me kete publikim i pergjigjet ne distance Bardh Spahise, rival i Becit ne garen e 14 majit per kryetar i bashkise Shkoder.

Nje nate me pare, ne studion e emisionit “pa censure” ne RTSH, i pyetur per fushaten e Becit, u shpreh se rivali i tij po paraqet projektet e bashkise Shkoder ne 3D.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...