Gara e fortë me finalistët e “BBVA”, produksioni del me kërkesën e veçantë ndaj ndjekësve të Luiz Ejllit (VIDEO)

Një video që po qarkullon në rrjet është një live mes disa personave, mes tyre edhe një ish-banor, ku tregon disa prapaskena nga xhirimi i Fun Club.

Sipas tij gjithë publiku ishin pro Luiz Ejllit, kështu produksioni është munduar t’ju thoj publikut të duartrokas edhe për banorët e tjerë, Efin, Kristin dhe Dean.

video:

@shqiperiajourney01

#luizejlli #bigbrother #luizejlli

♬ original sound – ShqiperiaJourney01

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME