‘Djalë i mirë, e ka justifikuar atë punë që ka bërë’, Benet Beci flet pas deklaratës së Luizit për ndihmën që i dha

Kandidati i Partisë Socialiste për kryetar të Bashkisë së Shkodrës Benet Beci ka folur për Luiz Ejllin, një ndër personazhet kryesorë në Big Brother, i cili është edhe pretendent për të fituar çmimin e madh.

Pak ditë më parë, Luiz Ejlli foli për Benet Becin duke thënë se ai e ka ndihmuar në një moment të vështirë të jetës së tij, duke e punësuar në kohën kur Beci drejtonte KESH.

Lidhur me këtë deklaratë të Luizit, në një intervistë televizive Benet Beci tha se Luizi është një djalë i mirë dhe e ka justifikuar atë punë që ka bërë.

“Ndonjëherë ndodh që ti mund të bësh shumë ndere dhe kam punuar shumë. Gjendet një mënyrë për ta kthyer nderin. Kjo është një mënyrë që të vjen fare papritur. Jam mirënjohës që ai është mirënjohës. Ai është një djalë i mirë i cili ka qenë dhe e ka justifikuar atë punë që ka bërë”, tha Beci.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...