Çfarë i ndodhi? Lotët ‘rrëke’. Efi qan me ngashërim e vetme në oborr

Mbrëmjen e djeshme, Efi Dhedhes ka qëndruar për një moment vetëm në oborr. Ajo mori një batanije me të cilën u mbështoll dhe më pas u shtri e vetme në një kolltuk.

E teksa ishte vetëm, Efi është përlotur. Nuk dihet arsyeja se pse ajo ka qarë, pasi gjatë kësaj jave katër finalistët kanë bërë vetëm humor, gallata dhe batuta.

 

Efi së bashku me Luiz Ejllin, Dea Mishel dhe Krist Aliajn, kanë pasur javën më të qetë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ata kanë lënë pas hatërmbetjet mes tyre dhe kanë vendosur që ditët e mbetura deri më 6 maj, kur do të mbahet finalja e madhe, të jenë vetëm me gëzime.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...