Upss! Fansja prek në vend intim Butrint Imerin

Këngëtari i njohur shqiptar, Butrint Imeri, është duke shijuar sukseset e projekteve të tij, e koncertet janë të shumta. Mbrëmjen e kaluar ai ka mbajtur një koncert në Gjermani bashkë me reperin tjetër, Don Xhonin.

Por, i ndodhi një gjë e pazakontë, teksa po interpretonte një nga këngët e tij. Në disa video që ka publikuar në InstaStory, një fanse shihet duke e prekur në vend intim. Mirëpo Butrinti vijoi duke kënduar këngën “Diskoteka” e cila është kthyer në hit.

Videoja tashmë është bërë virale dhe është shpërndarë gjithandej edhe në rrjete sociale.

“Po më shkatërron jetën”! Prapaskenat, si u arrestua komandanti hajdut?

Brenda pak orëve pas publikimit të lajmit është arrestuar efektivi i rendit në Shkodër, Shkëlzen Gjonaj, i cili dhunoi brenda një lokali një të...

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e trishtë të jetës së saj.   Ajo u martua me ndërmjetësim kur ishte vetëm 23 vjeç dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...