“Thashë a është njeri ky…”, Frederik Ndoci për Xhoana Nanon: Ka qenë …

Këngëtari Frederik Ndoci së fundmi ka dhënë një intervistë ndryshe nga ato të dhëna më herët. Duke kënduar dhe duke rrëfyer këngëtari ka zbuluar disa episode nga jeta e tij që shumë prej fansave nuk ishin në dijeni.

Teksa këndoi këngën “Sytë e tu”, Ndoci rrëfeu se modelja të cilën e kishte marrë në klipin e kësaj këngë ka qenë pikërisht bashkëshortja e Fatos Nanos, Xhoana Nano.

Ai ka treguar momentin kur e ka parë Xhoanën për të cilën tha se ka qenë e jashtëzakonshme dhe shumë e bukur.

“Në 1989 e kam bërë këtë këngën. Kënga e parë vidioklip dhe ka qenë bukuroshe e asaj kohe Xhoana Nano.

Ka qenë një fëmijë i jashtëzakonshme. Ajo ka qenë yll. Atëhere ka qenë e skalitur. Më çuan në disa shkolla të mesme dhe kur e pamë këtë thash “A është njeri ky?”, tha ai.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...