‘Ne të shkretët, b…’/ Luizi i zgjidh “hallin” Kristit pas daljes: Sa të mbaroj me Kiarën do kaloj nga ty

Finalistët e Big Brother VIP janë afruar më shumë me njëri-tjetrin dhe po bëjnë planet për veprimet që do të bëjnë jashtë shtëpisë.

Luizi ka treguar se menjëherë pas finales do të jetë me Kiarën në shtëpi, duke lënë të nënkuptohet se me në fund do të kenë pak kohë për të qendruar me njëri-tjetrin pa kamera dhe në intimitet të plotë.

Teksa ka dëgjuar këtë Kristi duket se po qante hallin e vetes, teksa tregon që është beqar. Në këtë moment nuk ka munguar as batuta e Luizit.

Luizi: Deri nga ora 8 do flas lirshëm, do shfryj me Kiarën.

Kristi: Po ne të shkretët?

Luizi: Po ça të them unë o Krist, të mbaroj unë dhe Kiara po ashtu të kaloj nga ty.

Kristi: Ne të shkretët brrylin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...