“Mos më bëj kërcënime mua”/ Luizi zgjon Efin: Çohu me fjalë se…

Luiz Ejlli duket se sot është i vendosur që të mos i lejojë 3 finalistët e tjerë që të flenë. Teksa Efi Dhedhes ishte e shtrirë në krevat, ai shkon pranë saj dhe i thotë ‘çohu se do vijë një zarf’.

E kur ajo refuzon që të çohet, këngëtari e ‘kërcënon’ dhe i thotë të çohet me fjalë se sa ta ngrejë ai ndryshe.

Luizi: Çohu se do vijë një zarf, për Zotin

Efi: Nuk më ka dalë akoma efekti…

Luizi: Do me u çuar me fjalë apo me të tërhequr kështu, si ke qejf?

Efi: Mos më bëj mua kërcënime, ik andej

Luizi: Kemi variantin tjetër, i kemi gjërat në rregull aty poshtë. Çohu pra. Hajde se jashtë janë duke qëndruar.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...