Evi Kokalari ka dy fjalë për Luiz Ejllin: As për Xhozin nuk e bënte dot e ta mbante gojën mbyllur dreqi e marrtë?

VAktivistja Evi Kokalari duket se është përfshirë me situatën e Bif Brother VIP Albania, pasi Luiz Ejlli një prej banorëve tregoi historinë e tij të jetës, ku nuk ka harruar të përmend lidhjen e tij me vajzën e Jozefina Topallit.

Teksa tregonte historinë e tij, Luizi nuk tha shumë të fjalë të mira për Jozefinën a po për të dashurën e tij, por në një moment të vështirë të jetës së tij ai tha që i vetmi që i hapi ishte Benet Beci, kandidati i sotëm për Bashkinë e Shkodrës nga radhët e PS-së.

Kokalarit i ka bërë përshtypje ky koment nga ana e tij dhe se shkruan: “Ky Luizi as për Xhozit nuk e bënte dot e ta mbante gojën mbyllur dreqi e marrtë, apo dhe Xhozi për Benetin do votojë?”

Reagimi i i plotë

Ky Luizi as për Xhozit nuk e bënte dot e ta mbante gojën mbyllur dreqi e marrtë, apo dhe Xhozi për Benetin do votojë?

Se seriozisht, këto ditë s’po kuptoj më gjë, ku mbaron PDja, dhe ku fillon PSja? Nuk shoh limite partiake dhe ideologjike fare.

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore kur janë të zemëruar me fëmijën e tyre ose të frustruar me sjelljen e fëmijës...

Del video që po bën namin në rrjet, Luizi takohet me …

Banorët e BBV janë nga personat më të përfolur kohëve të fundit, e sidomos fituesi i programit. Një video e Luizit që ka takuar gjyshin...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...