‘Është më keq seç ishte brenda’, Efi tregon marrëdhënien me Oltën jashtë BBV: Ajo eshte e f…

Në një intervistë të zhvilluar brenda ambienteve të shtëpisë së Big Brother në Top Albania Radio, Efi ka folur në lidhje me marrëdhënien që mund të vazhdojë me aktoren Olta Gixharin, jashtë shtëpisë së BB.

Ajo u shpreh se nuk e lidh asgjë me të, dhe se aktorja është shprehur se “është më keq jashtë, seç ishte brenda në shtëpi”.

“Asnjëlloj marrëdhënie, nuk më lidh asgjë me Oltën. Jemi dy njerëz komplet të ndryshëm. Çdo gjë që ia kam thënë, ia kam thënë sepse e kam ndjerë. Nuk e di nëse do të jetë më ndryshe jashtë, por ajo ka thënë se është më keq”, tha Efi.

E pyetur çfarë do bëjë nëse do të jetë te dasma e Luizit dhe Kiarës në një tavolinë me Oltën, Efi u përgjigj:

“Unë nuk e urrej, por ajo është diçka e pashmangshme nëse na bëjnë bashkë. Por unë që të bëhem vetë me të, nuk ndodh.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...