Ende hatërmbetje midis tyre? Luizi për ish-konkurrentin: Nuk ia fal Armaldos …

Ndonëse jashtë shtëpisë, emrat e ish-banorëve janë përmendur shpesh herë nga banorët që kanë mbetur në lojë, qoftë kjo për mirë apo për keq.

Ditën e sotme, teksa Luizi po bisedonte me Efin dhe me Kristin i tha atyre se nuk do ia harrojë kurrë Armaldos që përpara se të dilte nga shtëpia tha se ai ka përzemër vetëm Oltën dhe Kiarën.

Të njëjtën gjë tha edhe Kristi. Efi nga ana tjetër solli në vëmendje spektaklin kur ajo u nominua, për shkak të një nominimi “kokë më kokë” me Kiarën dhe Luizin. Ajo tha se Olta ishte e vetmja banorë që nuk e përcolli atë te dera dhe se as nuk e takoi atë.

Armaldo, një ish banor i këtij edicioni ka qenë faktor në shumicën e rasteve brenda në shtëpi me situatat që krijonte apo për shkak të debateve që bëhej pjesë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...