“Do bëhem copash që…”/ Luizi ‘kërcënon’ Dean: Vetëm në krevat nuk do ta bëj

Kjo ka qenë java më e qetë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Katër finalistët, Luiz Ejlli, Efi Dhedhes, Dea Mishel dhe Krist Aliaj kanë lë pas debatet dhe hatërmbetjet dhe po shijojnë ditët e fundit në “Big Brother VIP”.

Mes tyre ka pasur vetëm të qeshura, humor, batuta dhe lojëra të shumta. Së fundmi, Luizi ka vendosur që të trembë në çdo moment Dean.

Madje kur kjo e fundit po qëndronte jashtë e shtrirë në divan, Luizi shkon pranë saj dhe bërtet me të madhe emrin e saj. Dea çohet e trembur dhe të dy nisin e qeshin me lot.

Luiz Ejlli më pas i thotë Deas se do bëhet copash që t’i bëjë sa më shumë kështu trembje, në mënyrë që të bëhet një video ku shfaqen të gjitha reagimet e saj.

Por Luizi i thotë se vetëm në krevat nuk do e trembë, por pasi të çohet i tha që të ketë kujdes.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...